ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (7η Αγωνιστική)

 

Ομόνοια Σίνδου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 2-0

 

ΑΟ Καρδίας – Ιωνικός 3-0

 

ΠΑΟΝ Επιβατών – Ολυμπιακός Κυμίνων 3-2

 

 

IRIS ΕΚΜΑΘΗΣΗ ΜΟΥΣΙΚΩΝΟΡΓΑΝΩΝ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η Αγωνιστική)

 

Αετός Βασιλικών – Μαραθώνας 2-1

 

Αναγέννηση Ρυσίου – Εθνικός Πυλαίας 1-1

 

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Νίκη Μεσημερίου 2-0

 

Ορφέας Σουρωτής – Αστέρας Ραιδεστού 2-1

 

ΑΕ Κρήνης – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 1-2

 

Αριστοτέλης – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 1-4

 

Πανόραμα – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 2-0

 

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (3η Αγωνιστική)

 

Αχιλλέας Περαίας – Αργοναύτης Καλαμαριάς 0-0

 

Μέντεκας Καλαμαριάς – Πυρσός Αγίας Τριάδας 3-2

 

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – ΑΕ Μαρτίου 4-0

 

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Ελπίδες Φοίνικα 2011 5-0

 

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

 

ομάδες

βαθμοί

γκολ

N/I/H

εντός

 

εκτός

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

14

15-5

4-2-1

9-1

2-1-0

6-4

2-1-1

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

14

9-4

4-2-1

4-2

3-0-1

5-2

1-2-0

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

14

8-4

4-2-1

5-1

2-1-0

3-3

2-1-1

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

12

7-3

3-3-1

4-2

2-1-1

3-1

1-2-0

ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ

12

8-4

4-0-2

4-1

2-0-1

4-3

2-0-1

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

12

7-5

4-0-2

5-3

3-0-1

2-2

1-0-1

ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ

11

9-4

3-2-1

4-2

2-1-1

5-2

1-1-0

ΠΑΟΝΕ

11

13-9

3-2-2

10-6

2-1-1

3-3

1-1-1

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ

10

11-5

3-1-3

11-1

3-1-0

0-4

0-0-3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

10

8-6

3-1-3

1-2

1-1-1

7-4

2-0-2

ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ

7

6-9

2-1-3

5-5

1-1-1

1-4

1-0-2

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

6

5-5

1-3-2

5-4

1-0-1

0-1

0-3-1

ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

6

11-13

2-0-5

9-7

2-0-2

2-6

0-0-3

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

6

5-12

1-3-3

1-2

0-2-1

4-10

1-1-2

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

5

8-13

1-2-3

2-5

0-2-1

6-8

1-0-2

ΙΩΝΙΚΟΣ

5

4-14

1-2-4

3-6

1-1-1

1-8

0-1-3

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

0

5-24

0-0-6

1-6

0-0-2

4-18

0-0-4

 

 

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ

 

ομάδες

βαθμοί

γκολ

N/I/H

εντός

 

εκτός

 

ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ

12

15-3

4-0-0

5-3

2-0-0

10-0

2-0-0

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

12

10-1

4-0-0

4-0

1-0-0

6-1

3-0-0

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

10

10-5

3-1-1

6-2

1-1-0

4-3

2-0-1

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

10

10-5

3-1-1

7-1

2-0-0

3-4

1-1-1

ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ

9

11-5

3-0-2

5-2

2-0-1

6-3

1-0-1

ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

9

8-4

3-0-1

8-2

3-0-0

0-2

0-0-1

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ

7

10-4

2-1-1

8-0

2-0-0

2-4

0-1-1

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ

7

8-9

2-1-2

4-4

1-1-1

4-5

1-0-1

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

6

10-12

2-0-3

6-4

1-0-1

4-8

1-0-2

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ

6

6-11

2-0-3

1-7

0-0-2

5-4

2-0-1

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

5

6-7

1-2-2

0-2

0-0-2

6-5

1-2-0

ΠΑΝΟΡΑΜΑ

4

7-8

1-1-3

4-3

1-1-1

3-5

0-0-2

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ

3

5-8

1-0-3

4-3

1-0-1

1-5

0-0-2

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ

1

4-18

0-1-4

3-10

0-1-2

1-8

0-0-2

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

0

2-22

0-0-5

2-12

0-0-3

0-10

0-0-2

 

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ

 

ομάδες

βαθμοί

γκολ

N/I/H

εντός

 

εκτός

 

ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

9

15-4

3-0-0

12-2

2-0-0

3-2

1-0-0

ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ

9

8-0

3-0-0

1-0

1-0-0

7-0

2-0-0

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

7

9-2

2-1-0

8-1

2-0-0

1-1

0-1-0

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

7

3-1

2-1-0

2-1

1-1-0

1-0

1-0-0

ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

6

8-6

2-0-1

3-2

1-0-0

5-4

1-0-1

ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ

5

7-4

1-2-0

1-1

0-1-0

6-3

1-1-0

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ

4

6-3

1-1-1

6-2

1-1-0

0-1

0-0-1

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

2

3-4

0-2-1

1-1

0-1-0

2-3

0-1-1

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

1

1-5

0-1-2

0-4

0-0-2

1-1

0-1-0

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ

0

3-9

0-0-3

1-4

0-0-1

2-5

0-0-2

ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ

0

2-11

0-0-3

2-7

0-0-2

0-4

0-0-1

ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑ 2011

0

1-17

0-0-3

1-3

0-0-1

0-14

0-0-2