Είναι γεγονός ότι ο Απόλλωνας θα περιμένει την μεταγραφική περίοδο του Ιανουαρίου για να ενισχυθεί περαιτέρω με ποδοσφαιριστές - ασχέτως της δικαίωσης, ή μη, στο ζήτημα της ανάκλησης Δελτίων- και βάσει των σημερινών δεδομένων θα πρέπει να δώσει εννέα αγώνες έως την έναρξη των μεταγραφών.

Βέβαια με την άφιξη του 2022 θα αγωνιστεί δύο φορές το πρώτο δεκαήμερο του Ιανουαρίου, στο οποίο είναι πολύ δύσκολο να έχει ενισχυθεί αποτελεσματικά, αντιμετωπίζοντας μάλιστα δύο ομάδες που αναμένεται να έχουν τον ίδιο στόχο (Πιερικό και Απόλλωνα Λάρισας).

 

 

Οι ημερομηνίες όπως έχουν οριστεί με την προϋπόθεση έναρξης την 31η Οκτωβρίου.

 

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

1η (31/10) 16η (13/2)

Ολυμπιακός Β - Τρίκαλα

Απόλλων Λάρισας - Βέροια

Πιερικός - Θεσπρωτός

ΑΕΛ - ΠΑΟΚ Β

Απόλλων Πόντου - ΑλμωπόςΑριδαίας

Ηρακλής - Αν. Καρδίτσας

Νίκη Βόλου - Ξάνθη

Πανσερραϊκός - Ολυμπιακός Βόλου

 

2η (7/11) 17η (20/2)

Βέροια - Ολυμπιακός Β

Θεσπρωτός - Απόλλων Λάρισας

ΠΑΟΚ Β - Πιερικός

ΑλμωπόςΑριδαίας - ΑΕΛ

Αν. Καρδίτσας - Απόλλων Πόντου

Ξάνθη - Ηρακλής

Ολυμπιακός Βόλου - Νίκη Βόλου

Τρίκαλα - Πανσερραϊκός

 

3η (14/11) 18η (20/2)

Ολυμπιακός Β - Θεσπρωτός

Απόλλων Λάρισας - ΠΑΟΚ Β

Πιερικός - ΑλμωπόςΑριδαίας

ΑΕΛ - Αν. Καρδίτσας

Απόλλων Πόντου - Ξάνθη

Ηρακλής - Ολυμπιακός Βόλου

Νίκη Βόλου - Πανσερραϊκός

Τρίκαλα - Βέροια

 

4η (21/11) 19η (27/2)

ΠΑΟΚ Β - Ολυμπιακός Β

Θεσπρωτός - Βέροια

Νίκη Βόλου - Τρίκαλα

Πανσερραϊκός - Ηρακλής

Ολυμπιακός Βόλου - Απόλλων Πόντου

Ξάνθη - ΑΕΛ

Αν. Καρδίτσας - Πιερικός

ΑλμωπόςΑριδαίας - Απόλλων Λάρισας

 

5η (28/11) 20ή (6/3)

Ολυμπιακός Β - ΑλμωπόςΑριδαίας

Απόλλων Λάρισας - Αν. Καρδίτσας

Πιερικός - Ξάνθη

ΑΕΛ - Ολυμπιακός Βόλου

Απόλλων Πόντου - Πανσερραϊκός

Ηρακλής - Νίκη Βόλου

Τρίκαλα - Θεσπρωτός

Βέροια - ΠΑΟΚ Β

 

6η (5/12) 21η (9/3)

Αν. Καρδίτσας - Ολυμπιακός Β

ΑλμωπόςΑριδαίας - Βέροια

ΠΑΟΚ Β - Θεσπρωτός

Ηρακλής - Τρίκαλα

Νίκη Βόλου - Απόλλων Πόντου

Πανσερραϊκός - ΑΕΛ

Ολυμπιακός Βόλου - Πιερικός

Ξάνθη - Απόλλων Λάρισας

 

7η (12/12) 22η (13/3)

Ολυμπιακός Β - Ξάνθη

Απόλλων Λάρισας - Ολυμπιακός Βόλου

Πιερικός - Πανσερραϊκός

ΑΕΛ - Νίκη Βόλου

Απόλλων Πόντου - Ηρακλής

Τρίκαλα - ΠΑΟΚ Β

Θεσπρωτός - ΑλμωπόςΑριδαίας

Βέροια - Αν. Καρδίτσας

 

8η (19/12) 23η (20/3)

Ολυμπιακός Βόλου - Ολυμπιακός Β

Ξάνθη - Βέροια

Αν. Καρδίτσας - Θεσπρωτός

ΑλμωπόςΑριδαίας - ΠΑΟΚ Β

Απόλλων Πόντου - Τρίκαλα

Ηρακλής - ΑΕΛ

Νίκη Βόλου - Πιερικός

Πανσερραϊκός - Απόλλων Λάρισας

 

9η (29/12) 24η (27/3)

Ολυμπιακός Β - Πανσερραϊκός

Απόλλων Λάρισας - Νίκη Βόλου

Πιερικός - Ηρακλής

ΑΕΛ - Απόλλων Πόντου

Τρίκαλα - ΑλμωπόςΑριδαίας

ΠΑΟΚ Β - Αν. Καρδίτσας

Θεσπρωτός - Ξάνθη

Βέροια - Ολυμπιακός Βόλου

 

10η (5/1) 25η (30/3)

Νίκη Βόλου - Ολυμπιακός Β

Πανσερραϊκός - Βέροια

Ολυμπιακός Βόλου - Θεσπρωτός

Ξάνθη - ΠΑΟΚ Β

Αν. Καρδίτσας - ΑλμωπόςΑριδαίας

ΑΕΛ - Τρίκαλα

Απόλλων Πόντου - Πιερικός

Ηρακλής - Απόλλων Λάρισας

 

11η (9/1) 26η (3/4)

Ολυμπιακός Β - Ηρακλής

Απόλλων Λάρισας - Απόλλων Πόντου

Πιερικός - ΑΕΛ

Τρίκαλα - Αν. Καρδίτσας

ΑλμωπόςΑριδαίας - Ξάνθη

ΠΑΟΚ Β - Ολυμπιακός Βόλου

Θεσπρωτός - Πανσερραϊκός

Βέροια - Νίκη Βόλου

 

12η (16/1) 27η (10/4)

Απόλλων Πόντου - Ολυμπιακός Β

Ηρακλής - Βέροια

Νίκη Βόλου - Θεσπρωτός

Πανσερραϊκός - ΠΑΟΚ Β

Ολυμπιακός Βόλου - ΑλμωπόςΑριδαίας

Ξάνθη - Αν. Καρδίτσας

Πιερικός - Τρίκαλα

ΑΕΛ - Απόλλων Λάρισας

 

13η (23/1) 28η (17/4)

Ολυμπιακός Β - ΑΕΛ

Απόλλων Λάρισας - Πιερικός

Τρίκαλα - Ξάνθη

Αν. Καρδίτσας - Ολυμπιακός Βόλου

ΑλμωπόςΑριδαίας - Πανσερραϊκός

ΠΑΟΚ Β - Νίκη Βόλου

Θεσπρωτός - Ηρακλής

Βέροια - Απόλλων Πόντου

 

14η (30/1) 29η (27/4)

Πιερικός - Ολυμπιακός Β

ΑΕΛ - Βέροια

Απόλλων Πόντου - Θεσπρωτός

Ηρακλής - ΠΑΟΚ Β

Νίκη Βόλου - ΑλμωπόςΑριδαίας

Πανσερραϊκός - Αν. Καρδίτσας

Ολυμπιακός Βόλου - Ξάνθη

Απόλλων Λάρισας - Τρίκαλα

 

15η (6/2) 30η (1/5)

Ολυμπιακός Β - Απόλλων Λάρισας

Τρίκαλα - Ολυμπιακός Βόλου

Ξάνθη - Πανσερραϊκός

Αν. Καρδίτσας - Νίκη Βόλου

ΑλμωπόςΑριδαίας - Ηρακλής

ΠΑΟΚ Β - Απόλλων Πόντου

Θεσπρωτός - ΑΕΛ

Βέροια - Πιερικός