ΣΑΒΒΑΤΟ 15.02.2020

 

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (24η Αγωνιστική)


Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΟ Ν. Καλλικράτειας

Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:15.00

 

 

SUPER LEAGUE 2 – ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (11η Αγωνιστική)

 

Απόλλων Πόντου – ΠΑΣ Γιάννινα

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:14.00

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (24η Αγωνιστική)

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο:Κυμίνων – ώρα:15.30

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (21η Αγωνιστική)

 

ΑΕ Κρήνης – Μαραθώνας

Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης – ώρα:15.30

 

Αριστοτέλης – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:16.00

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (17η Αγωνιστική)

 

Δόξα Τριλόφου – Πυρσός Αγίας Τριάδας

Γήπεδο:Τριλόφου – ώρα:15.30

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(14η Αγωνιστική)

 

Ερμής Μηχανιώνας – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα:15.30

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 16.02.2020

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (24η Αγωνιστική)

 

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αλμωπός Αριδαίας

Γήπεδο:Μηχανιώνας – ώρα:15.00

 

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (24η Αγωνιστική)

 

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.30

 

Ιωνικός – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:15.30

 

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (21η Αγωνιστική)

 

Αναγέννηση Επανομής – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:15.30

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (17η Αγωνιστική)

 

Μέντεκας Καλαμαριάς – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.30

 

 

Ιωάννης Παπάφης – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.30

 

 

Αργοναύτης Καλαμαριάς – ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:13.30

 

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης – ώρα:11.30

 

 

Αχιλλέας Περαίας – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

Γήπεδο:Περαίας – ώρα:15.30

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η Αγωνιστική)

 

Κανάρης – ΑΟ Θράκης

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:11.00

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(14η Αγωνιστική)

 

Δόξα Τούμπας – Μαραθών Υποδομή 1926

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.00

 

ΑΣ Ηρακλής 2015 – ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης

Γήπεδο:Βοηθητικό Καυτανζογλείου Σταδίου – ώρα:15.30