ΣΑΒΒΑΤΟ 08.02.2020

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (20η Αγωνιστική)

Αστέρας Ραιδεστού - Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 15.30

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 15.30

 

Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης - Ερμής Μηχανιώνας

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.45

 

Μαραθών Υποδομή 1926 - ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.45

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 09.02.2020

 

SUPER LEAGUE 2 (16η Αγωνιστική)

 

Απόλλων Πόντου Π.Α.Σ. Γιάννινα

Γήπεδο: Δημοτικό Στάδιο Τρίγλιας - ώρα: 15.00

 

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (23η Αγωνιστική)

 

Αγροτικός Αστέρας – Θερμαϊκός Θέρμης

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα: 15.00

 

Μακεδονικός - Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 15.00

 

 

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (7η Αγωνιστική)

 

Μέντεκας Καλαμαριάς – Ποντιακός Αλεξανδρούπολης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 13.30 - Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

 

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (23η Αγωνιστική)

 

ΠΑΟΝ Επιβατών - Ιωνικός

Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.30

 

ΑΟ Καρδίας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 11.30

 

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

 

Μαραθώνας - Αετός Βασιλικών

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30

 

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.30

 

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Αριστοτέλης

Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 15.30

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (16η Αγωνιστική)

 

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα: 11.30

 

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30

 

 

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 15.30

 

ΑΕ Μαρτίου - Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 16.00

 

Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.30

 

 

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης - ώρα: 11.30

 

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (13η Αγωνιστική)

 

Αναγέννηση Επταπυργίου - Κανάρης

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.30