Φωτο: Ο Ποσειδώνας Καλαμαριάς πέτυχε σπουδαία εκτός έδρας νίκη (1-2) μέσα στους Νέους Επιβάτες με αντίπαλο τον ΠΑΟΝΕ, στην εμβόλιμη Αγωνιστική 5η της Τετάρτης και βρέθηκε στην πρώτη θέση μαζί με τον Ηρακλή Αμπελοκήπων. Την Κυριακή θα υποδεχθεί τον ΑΟ Καρδίας, ώρα:11.30

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 28.09.2019

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η Αγωνιστική)

 

Αριστοτέλης – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:17.00

 

 

ΑΕ Κρήνης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης – ώρα:17.00

 

 

 

Εθνικός Πυλαίας – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:17.00

 

 

Νίκη Μεσημερίου – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:17.00

 

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (2η Αγωνιστική)

 

ΑΕ Μαρτίου – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:17.00



Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο:Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης – ώρα:17.00

 

IRIS ΕΚΜΑΘΗΣΗ ΜΟΥΣΙΚΩΝΟΡΓΑΝΩΝ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 29.09.2019

 
SUPER LEAGUE 2 (1η Αγωνιστική)

Απόλλων Πόντου - ΑΟΧ Κισσαμικός 

Γήπεδο: Απόλλων ΜΓΣΚ - ώρα: 16.00



Γ’ ΕΘΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η Αγωνιστική)

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΑΟ Σειρήνα

Γήπεδο:Μηχανιώνας – ώρα:16.00 – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

Μακεδονικός – Νίκη Αγκαθιάς

Γήπεδο:Μακεδονικού – ώρα:16.00

 

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Θύελλα Σαρακηνών

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα:16.00

 

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (6η Αγωνιστική)

 

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.30



Ιωνικός – ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:17.00

 

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η Αγωνιστική)

 

Αναγέννηση Ρυσίου – Μαραθώνας

Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) – ώρα:17.00

 

Ορφέας Σουρωτής – Πανόραμα

Γήπεδο:Σουρωτής – ώρα:17.00

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (2η Αγωνιστική)

 

Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Πυρσός Αγίας Τριάδας

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα:11.30

 

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:17.00

 

Δόξα Τριλόφου – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο:Τριλόφου – ώρα:17.00

 

Αχιλλέας Περαίας – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο:Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης – ώρα:17.00